פורטל סיעו"ד

לרוב, המטופל ובני משפחתו פונים לחברות הביטוח עם אופטימיות זהירה שבמסגרתה הם סבורים שחברות הביטוח תפעלנה על פי חובתן ותעמוד לצידו של המטופל שזקוק כעת לתגמולי הביטוח. לצערנו, היום יום מעיד שחברות הביטוח עושות כל שלאל ידן על מנת לנסות ולדחות את זכאותם של מטופלים לתגמולי הסיעוד.

הואיל ואנו מודעים לחשיבות האדירה לתגמולי הסיעוד בכל הנוגע להישרדות הכלכלית של המטופל ומשפחתו, היה חשוב לנו להקים את פורטל סיעו"ד, במסגרתו ננסה להביא את מלוא המידע האפשרי למטופל ומשפחתו, על מנת שלא יעשו טעויות, אלא להפך, שהמטופל ומשפחתו יילחמו על הזכויות שלהם וגם ידעו כיצד. לצורך כך, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים ביצירת תוכן איכותי, שימושי ומונגש לציבור הרחב, בכל הנוגע למימוש הזכויות מכוח ביטוחי הסיעוד, אך לא רק. באתר תוכלו למצוא גם מאמרים מקצועיים אודות זכויות החולה הסיעודי במוסדות המדינה.

ייצוג במימוש הזכויות מול חברות ביטוח הסיעוד

המידע החשוב מתחיל עם הפנייה הראשונה לחברת הביטוח. כיצד נכון לעשותה? האם נכון להיות מיוצגים או שניתן לפנות לבד? כמו כן, ישנן שאלות נוספות הנוגעת לזכויות חברת הביטוח לבצע בדיקה, ואף לדרך בה אותה בדיקה תבוצע. חשוב לדעת שבשנים האחרונות עושות חברות הביטוח גם שימוש בחוקרים פרטיים במטרה לנסות ולהציג את המטופל כמי שלא עומד בתנאי פוליסת הביטוח.

לדוגמא, מבוטח שהרופא שבדק אותו כתב כי הוא מתקשה בניידות, תנסה חברת הביטוח לצלם אותו באמצעות חוקר כאשר הוא מתהלך ובעזרת צילום זה תדחה החברה את זכאותו. חשוב מאוד לדעת מהן זכויות חברות הביטוח בכל הנוגע לשימוש בחוקרים, ואיך נכון להתנהל אל מול זה וכנגד זה.

בנוסף לכך, חברות הביטוח גם עושות שימוש בטענות לאי גילוי של מחלות קודמות. לדוגמא, כאשר אדם הופך סיעודי, תטען חברת הביטוח כי בהצטרפותו לביטוח הוא לא גילה על מחלה כלשהי (לדוג' מחלת פרקים) ולאור אי גילוי זה היא דוחה את זכאותו. גם בנקודה זו חברת הביטוח אינה יכולה להעלות טענות אלו באופן אוטומטי. ישנם תנאים אשר רק בהתקיימם יכולה חברת הביטוח לטעון לאי גילוי, אך המטופלים ומשפחותיהם לא מודעים לכך ולכן פעמים רבות כאשר מתקבלת דחייה של חברת הביטוח, המטופל המבוטח ובני המשפחה לא חושבים שיש להם אפשרות להתמודד ולעמוד על זכויותיהם. לכן אנחנו פה.

למה דווקא אנחנו?

מאחורי פורטל סיעו"ד מצויים עורכי דין לסיעוד אשר מתמחים בתחום תביעות הסיעוד, ואשר רצוננו הוא לאפשר לכם לקבל מידע ולהסתייע בניסיון שלנו, על מנת לוודא שחברות הביטוח תשלמנה את תגמולי הביטוח למבוטח הסיעודי. אנחנו נסייע לכם במידע ובסיוע, החל מהפנייה הראשונה ועד לקבלת תגמולי הסיעוד.

אנו רואים בתפקידנו שליחות ואחריות גדולה, לשמש לעזר ולעמוד לצד מבוטחי הסיעוד ברגעים הכי קשים, ועושים כן במסירות, בהגינות ובמקצועיות רבה מזה כעשרים שנה. לרשותנו אחוזי הצלחה מרשימים בייצוג מבוטחים והשגת תגמולי הסיעוד.

הדבר החשוב ביותר הינו לדעת שחברות הביטוח לא תקלנה עליכם במימוש הזכויות שלכם ולכן חשוב מאוד להיעזר בפורטל, במידע המצוי בו, וזאת על מנת להעלות את הסיכויים לקבלת תגמולי הביטוח, ואף לדעת כיצד להילחם, ככל וחברת הביטוח דוחה את זכאותכם.

תגמולי סיעוד הם כספים שנועדו להקל על חייהם של האדם הסיעודי ומשפחתו, ואין לאפשר לחברות הביטוח אשר גובות פרמיות יקרות משך שנים, להתחמק מתשלום תגמולי ביטוח אלו. על כן אנחנו פה, לתת מידע, לסייע, ואף אם צריך – גם להילחם עבורכם. תזכרו, אתם לא לבד! סיעו"ד – עורכי הדין ששומרים עליך !

מאות מקרים מוצלחים

נלחמים עד הסוף

ידע משפטי עשיר

ניסיון רב שנים

הגעת למצב סיעודי? ייתכן ומגיע לך פיצוי חודשי מביטוח הסיעוד.

פנו אלינו לבירור הזכויות שלכם, או של יקירכם.

    רישום לעדכונים

      רישום לעדכונים