אורי דותן

שמי ארי, ולצערנו, רעייתי, בת 78, חלתה במחלת הפרקינסון. רעייתי סובלת, בנוסף, ממחלת ריאות ומעוד תסמינים האופייניים לגיל זה. לאחר שמצבה החמיר החלטנו לתבוע את ביטוח הסיעוד. פנינו לסיעו"ד והם עזרו לנו בארגון המסמכים הרפואיים הרבים שהיה עלינו להגיש, ובגיבוש כתב התביעה. את שתי הפעולות האלה יכול הייתי, לכאורה, לבצע בעצמי, אולם העומס הנפשי שהיה כרוך בטיפול בבית היה כבד מדי ולא הייתי מסוגל להפנות מספיק תשומת לב לניסוח מסמכים בעלי משמעות משפטית שלא הייתה לי ברורה באופן מלא. פנייתי לסיוע של משרד עורכי דין נבעה גם מהחשש שההגשה שהייתי מכין בעצמי תהיה לא נכונה, דבר שהיה מצריך בירורים נוספים ויכול היה להאריך את הטיפול של חברת הביטוח בתביעתי. עורך הדין שטיפל בתיק שלנו הכיר את התיק על בוריו, וליווה אותנו בשעת הביקורים הרפואיים שרעייתי נאלצה לעבור מטעם חברת הביטוח. מכיוון שרעייתי לא עמדה באופן מלא באחת ההתניות של הגדרת היותה סיעודית, תביעתה נפסלה. עו"ד הגיש תביעה המערערת על הפסילה ונקבע תהליך של פישור ביננו לבין חברת הביטוח, אליה הגיע כשהוא מוכן ושולט בכל הפרטים. הוא הציג את המקרה שלנו בצורה בהירה ומקצועית, והיה ניכר שהדיון היה מאד ממוקד וענייני. הפישור השיג את התוצאה המקווה מבחינתנו בכך שקיבלנו קרוב ל-90% מסכום הביטוח המלא שהיה מתקבל לו רעייתי עמדה בכל דרישות הביטוח הסיעודי. אציין עוד שכל פניה לעורך הדין של סיעו"ד נענית במהירות ובגישה מאד ידידותית. הסיוע שלו מקנה לנו ביטחון בכך שהטיפול בנושא, שהוא קריטי עבורנו בימים אלה, נמצא בידיים אמונות. כן אציין לטובה את הדיווחים החודשיים המדויקים שאנחנו מקבלים מהחברה בגין התשלומים המועברים לנו על ידי חברת הביטוח. לסיכום, הטיפול של משרד עורכי הדין אמין, מקצועי, הגון ומעניק לנו שקט נפשי רב.  

תהילה ברנר

לפני כ3 שנים אמנו נפלה במסגרת טיול פרטי ושברה את עצם מפרק הירך. כתוצאה מכך עברה ניתוח לקיבוע שלא צלח ולאחר מכן עברה ניתוח נוסף להחלפת כל המפרק. עקב המצב הרפואי היא הפכה להיות תשושת גוף ותלויה בהליכון ובעזרה של מטפל ולאחר מכן הועברה לבית אבות להשגחה מלאה ובהמשך אף הפכה לסיעודית. בעקבות הנפילה הוגשה תביעה עצמאית לחב' הביטוח מולה אמי עבדה אך זו לא קיבלה את התביעה ופסלה אותה על הסף. בעקבות היחשפות המשפחה לפרסום של עורכי הדין מצוות האתר המטפל בדיוק במקרים כאלה של תביעות מול חב' ביטוח החלטנו להיעזר בשירותיהם. מהרגע הראשון בו פנינו למשרד זכיתי להקשבה ואמפטיה בלתי רגילה בתחילה מבעל המשרד ובהמשך הטיפול גם מעורכי הדין במשרד. בתהליך די קצר סיפקנו להם את כל המסמכים הדרושים ותוך זמן קצר הגענו לעסקת פשרה שחב' הביטוח ביקשה לקיים. בפגישה עמדו עורכי הדין על כך שנקבל את כל מה שמגיע לנו, לא ויתרו ולו לרגע והשיגו לנו הסכם חלומי שלבד לא היינו יכולים להגיע אליו. ההסכם נתן לנו תחושת ניצחון וצדק עבור אמא ששילמה כל חייה לביטוח וסוף סוף זכתה להנות מהכסף למען רווחתה. התשלומים מגיעים כמו שעון בכל חודש דבר שעוזר לאמא מאד עם ההוצאות הגדולות היומיומיות. ברצוני לציין לטובה את כל צוות המשרד על האנושיות, החום, ההסברים דבר שאינו תמיד מובן מאליו. לכן, אני ואחיותיי ממליצות בחום לכל מי שצריך ונתקל בחומות אטומות מול חב' הביטוח בעיקר בכל הקשור לנזקי גוף לא להסס ולפנות לפורטל סיעו"ד שם יטפלו בכם ברגישות ובהבנה ויעזרו לכם לקבל את מה שמגיע. בכבוד רב: עטרה, דורית ורוית, בשם אמנו תהילה ברנר.

עדינה ומשה דנה

תודה ענקית לכם. זה 7-8 חודשים שאתם מיצגים אותנו ללא תשלום בתביעה בתחום הסיעוד מול אחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ. לכל אורך הדרך שמנו מבטחנו בכם והאמנו שאתם אלו שיעזרו לנו בתהליך הקשה והמורכב והתברר לנו שההמלצות שקיבלנו אכן הצדיקו את עצמן .לבסוף קבלנו את שיחלנו לו. אנו רוצים להודות לכם המון תודה על היחס, ההתחשבות, אווירת המשפחתיות והסבלנות. אנא המשיכו כך בדרככם זו כי רבים כמונו עדיין זקוקים לטיפולכם המסור. תודה גדולה מכל הלב.

הללי סהר שדה

ברצוני להחמיא מקרב לב לעורכי הדין הנפלאים. הגעתי אליהם לאחר מספר תביעות שהגשתי לחב הביטוח ואשר נדחו כולן שלא בצדק. פגשתי אנשים שאכפת להם. אנשים שהקשיבו לי ש״ראו״ אותי. אנשים שניחנו בחוכמה ושידעו לגבור על מכשולים ששמו בפניהם אנשי הביטוח, ולנצח! ניצחונם הוא ניצחוני. תודה לכם יישר כח!

אורי מלמד

ברצוני להודות לכם על הטיפול המקצועי ב 2 תביעות לסיעוד משני חברות בטוח שונות שהגשתם בשמי לקבלת הזכויות המגיעות לי כחוק לאחר שהגעתי למצב בריאותי קשה ומורכב שהפך אותי לסיעודי לצערי הרב. מודה לכם על הליווי והטיפול בתביעה לאורך כל הדרך החל מהפגישה במשרד ועד לקבלת הזכויות במקצועיות בהסבר ברור וקל להבנה תוך מתן מענה על כל שאלה ששאלתי וביצוע כל פעולה בנועם בצניעות ובסבלנות. בברכת בריאות טובה. שלכם, אורי מלמד.

דפנה צוקר

עורכי הדין של סיעו"ד ושאר צוות המשרד, לפני כארבע שנים פנינו אליכם שתסייעו לנו בתביעה מול חברת הביטוח עבור אבא שלנו, לקחתם את הטיפול במקצועיות רבה, סבלנות, סובלנות והרבה תמיכה. ליוויתם אותנו במאבק נגד חברת הביטוח לקבל את מה שמגיע לנו. ביחד עם ההתנהלות בתיק זה הוספנו לכם גם את התיק של אמא. גם במקרה זה נאלצנו להילחם בחברת הביטוח לקבל את המגיע לה. למדנו מכם הרבה, על זכויות החולה, על מה שמגיע לנו ועל המלחמה הלא צודקת שחברות הביטוח מנהלות נגד המבוטחים שלה, ועל שיטת מצליח. תודות לכם, זכינו בכספים שההורים שילמו בימי חייהם כדי שיקבלו אותם במקרה הצורך. צוות המשרד שלכם לוחם את מלחמת החולים הסיעודיים לצד בני המשפחה וכל זאת במקצועיות רבה, סבלנות, תמיכה והרבה הבנה. ממליצה לכל מי שנתקל בבעיה מול חברת הביטוח לבחור בכם, כי באמת אתם צוות מנצח ואולי בזכותכם חברות הביטוח יפסיקו להתעלל במבוטחים התשושים. הרבה תודה על הכל, משפחת צוקר.

מיכל דוידוב

הגענו למשרד שלכם לפני כמה שנים בעיקר מיואשים, כשאבא חולה אלצהיימר סיעודי 100% עם פוליסת בריאות ישנה, ופרמיה חודשית גבוהה שהוא ממשיך ומשלם - אך חברת הביטוח דחתה כל פנייה שלנו לעזרה (כולל פניות של עורכי דין בשמנו). ואתם, אתם הסתכלתם והחלטתם שבמקרה שלנו - כשהאוולה צועקת לשמיים - "תלכו איתם עד הסוף". אמרתם ועשיתם, עם המון השקעה נחישות ומקצוענות - קיבלתם פסק דין תקדימי עבורנו ועבור משפחות רבות שחוות "התעללות" מצד חברות הביטוח השונות שמסרבות לשלם את מה שמגיע לחולים הסיעודיים עפי דין. לזה קוראים מקצוענות משולבת באנושיות והרבה תרומה לקהילה. שאפו.

אירית ברזני

מצאתי את עצמי חסרת אונים מול חברת הביטוח הגדולה, לה שילמה אמי שנים רבות במיטב כספה. פעמיים, בהפרש של כשנה וחצי, דחתה החברה את התביעות לביטוח סיעודי שהיגשתי עבור אמי, בטענה חוזרת שאמי אינה "סיעודית" כלל ! אמי אובחנה כחולת אלצהיימר, וכבר היתה במצב התדרדרות מנטאלית ותשישות נפש, שלא איפשרו לה להמשיך את חייה ללא השגחה של 24/7.  שני רופאים מטעם חברת הביטוח "הצליחו" לא לראות שאמי לא מסוגלת לעשות גם את הדברים היומיומיים הטריביאלים, כמו למצוא בביתה היכן השירותים, לבחור מה להוציא מהמקרר כדי להכין ארוחת ערב, או לדעת אילו תרופות לקחת. הבנתי שאנו זקוקים לעזרה משפטית ! במשרד עורכי הדין של סיעו"ד פגשתי הן איש מקצוע מעולה, בעל ידע וניסיון רב, שהודיע לי בהומור שאינו אוהב להפסיד בתביעות, ומה שחשוב לא פחות - פגשתי אדם מקשיב ואמפתי, שידעתי שיהיה זמין לי ויעניק ליווי צמוד בתהליך. כאשר הוגשה התביעה, לא עבר זמן רב וחברת הביטוח היכירה בתביעה, ואמי, למזלה ולמזלנו, קיבלה את מלוא הזכויות אשר הגיעו לה בדין. התהליך היה קצר ויעיל ! ממליצה שלא להתמודד לבד מול חברות ביטוח! ממליצה בלב ולב על עורכי הדין של סיעו"ד כמי שעמדו לצד אמי הסיעודית ולצד משפחתנו.

שלומי אשר

את ההכרות שלי עם עורכי הדין של סיעו"ד התחלתי לפני כשבע שנים. חברת ביטוח דחתה את בקשתנו להכרת אשתי כסיעודית, בטענה שמלאה את טופס החיתום בחוסר תום לב. פניתי למספר עו״ד שלא היו מוכנים אפילו להיכנס להליך. עד שמצאתי עו״ד שהיה בין היתר גם רופא והבטיח טיפול מהיר התיק הסיעודי של אשתי. לצערי שנתיים וחצי לאחר שחתמתי לו על הטפול בתיק, הוא אפילו לא הגיש כתב תביעה, אסף חומר רפואי וכל מיני דברים שאינם קשורים להליך ולא התקדם כלל בטיפול. מאחר ונואשתי פניתי לסיעו"ד בטלפון ומייד לאחר פנייתי, תואמה לי פגישה עם אחד מעורכי הדין השותפים ששאל את השאלות הנכונות ותוך זמן קצר, אמר אני אקח את הטיפול בתיק, הסביר לי בדיוק מה הולך לקרות, אילו שלבים ופחות או יותר זמנים לכל שלב וכמובן העליות שנלוות לכך. השיחה הייתה נהירה ובשפה פשוטה וברורה. מיותר לציין שכבר בגישור שנקבע (בדיוק כפי שתיארו לי מראש), נסגר ההליך בהגיענו לפשרה נאה שעדיין משולמת לאשתי חודש בחודשו למשך כל חייה. על כך תודתי הרבה לשותפים ולצוות סיעו"ד שהפכו לחלק ממשפחתנו.

שושי אושרי

אמי זיכרונה לברכה הייתה בשנות חייה האחרונות דמנטית וברבות הימים אף הפכה לסיעודית. ההתמודדות הפיזית, ריצות, טפסים, זכויות, לצד ההתמודדות הנפשית המאוד לא קלה, בלשון המעטה, גובים מחיר כבד ממי שמטפל בהורה החולה ברבות ימיו. לכן, כאשר במקרה שלנו נכנסו עורכי הדין של סיעו"ד לתמונה בעיקר כאשר נמנעו מאימי הזכויות, אשר הגיעו לה בתחום הביטוח הסיעודי, ידענו שהדאגה הזו (שמתבטאת בעשרות אלפי שקלים יש לומר מעבר לעוגמת הנפש) תחסך מאיתנו ובטיפולם המסור של הנ"ל אכן נחסכה ועל כך אנו מוקירים את עורכי הדין המקצועיים, אך לא פחות חשוב האנושיים והקשובים. אימי נפטרה ובמשך שנותיה האחרונות קיבלה בזכותם את כל אשר הגיע לה. ממליצה בחום להיעזר בשירותיהם ולנשום לרווחה בתקופה קשה כל כך.

    רישום לעדכונים